بخش General در ISA Server 2006 قسمت دوم

بخش General  در ISA Server 2006 قسمت دوم

بخش General  در ISA Server 2006 قسمت دوم

بخش General  در ISA Server 2006 قسمت دوم

در ادامه ی آموزش ماکروسافت، در خدمت شما هستیم با بخش General  در ISA Server 2006 قسمت دوم. جهت مشاهده مقاله قبلی به بخش General  در ISA Server 2006 مراجعه نمایید.

Define HTTP Compression Preferences:

در این قسمت شما می توانید این عمل را فعال و یا غیر فعال کنید. در کل HTTP compression محتوای اطلاعات را به صورت فشرده درآوره و همین کار باعث می شود از پهنابی باند بهتر استفاده شود که واقعا روش جالبی هست.

در این تب شما می توانید یک سری از Network ها را به لیست اضافه کنید تا پاسخ هایی که به تقاضا های کلاینت ها می شود به صورت فشرده درآید و همچنین با کلیک بر روی content Types شما می توانید یک سری Content راانتخاب کنید تا این Content ها هم به صورت فشرده در آیند.

در این تب درخواست می شود تقاضاهایی که محتوا یا content آن ها فشرده شده است برای ارسال به Network هایی که ما انتخاب می کنیم.

Specify Diffserv Profernces:

در این قسمت با فعال کردن Diffserv کیفیت کار سرویس ها را افزایش دهید بر روی گزینه Enable کلیک کنید.

در این قسمت با کلیک بر روی کلید Add یک diffserv به لیست اضافه کنید. در تب URLs یک یا چند آدرس سایت معرفی کنید که این Priorties که در تب قبل معرفی کردیم روی این آدرس ها اعمال شود. در تب domains هم یک یا چند دامین معرفی کنید.

 

در تب آخر هم نوع کارت شبکه خود را انتخاب کنبد تا این Priorties روی آن اعمال شود ، بعد از اینکه بر روی Apply کلیک کردید پیام زیر ظاهر می شود.

این پیام به شما اعلام می کند که برای فعال کردن این قسمت باید در قسمت وب فیلتر ها گزینه Diffserv فعال شود که با کلیک بر روی yes این کار انجام می شود.

این همان گزینه diffserv است که در قسمت قبل باید فعال می شد. کلا این گزینه یک چیزی جدید است که در ISA 2006 اضافه شده است.

Configure Flood Mitigation Settings:

در تب اول یعنی flood Mitigation شما تیک گزینه اول را بزنید تا فعال شود کاربرد این قسمت در این است که از حملات احتمالی به ISA شما جلوگیری کند مثلا در گزینه اول شما می توانید حداکتر تعداد تقاضاهای مربوط به TCP در یک دقیقه از یک Ip آدرس را کنترل کنید.

در تب Ip Exception شما می توانید یک سری computer Set را که در مقالات قبل به آن ها پرداختیم را به لیست اضافه کنید تا تنظیمات  برای جلوگیری از حملات این چنینی روی آنها اعمال شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − چهار =