درباره نتورک شو networkshow

درباره نتورک شو networkshow

درباره نتورک شو networkshow

درباره نتورک شو networkshow

درباره نتورک شو networkshow:

سالهاست که در تکاپو برای یادگیری و پیاده سازی سیستم های کامپیوتری هستیم. شاید به جرئت بتوان گفت که عمری را در این راه صرف نمودیم و هم اکنون با کمال میل  تجربه خود از سالها فعالیت در این زمینه را در اختیار شما دوستان عزیز قرار می دهیم. امید آن را داریم که اندک سهمی در گسترش دانش کامپیوتر داشته باشیم. با توجه به گسترده بودن شبکه و موضوعات مختلف قابل بحث در آن، بر آن شدیم تا وب سایت جامع و کاملی در زمینه آموزش  عملی و تخصصی شبکه به همراه مقالات تخصصی در این زمینه بنا نهیم.
networkshow.net وب سایتی در زمینه آموزش شبکه، اعم از آموزش مجازی سازی، سیسکو و ماکروسافت و دستگاه های ذخیره سازی است. این آموزش ها اغلب  بصورت متن و فیلم در اختیار شما قرار می گیرد. آموزش عملی و مرحله به مرحله، آموزش های تصویری مفاهیم شبکه و مقالات تخصصی در زمره فعالیت های نتورک شو می باشد. تا درکنار جمعی از دوستاران نتورک شو بتوانیم یه جامعه علمی و آموزشی خدمت بزرگی نموده باشیم.هم چنین در آینده نزدیک بخش برنامه نویسی اندروید و بخش طراحی مرتبط با شبکه و قسمت آموزش کدنویسی تحت شبکه هم به وب سایت اضافه می گردد.

اکثر مقالات آموزشی ذخیره سازی و مقالات آموزشی مجازی سازی توسط نویسندگان نتورک شو می باشد.مقالات دارای منابع معتبر است که در پایان برخی از آن ها منابع ذکر می گردد.

بخش فیلم های آموزشی ذخیره سازی و فیلم های آموزشی مجازی سازی هم توسط اساتید نتورک شو تهیه شده است؛ که به مرور زمان هر بخش کامل تر می گردد.

درحال حاضر دسته بندی مطالب وب سایت به صورت زیر می باشد که در آینده این لیست افزایش پیدا می کند:

اخبار و مقالات نتورک شو

ذخیره سازی

سیسکو

ماکروسافت

مجازی سازی

محصولات HP

اینترنت اشیاء

Voice over IP

با ما همراه باشید و ما را از پیشنهادات و نظرات مطلوب خود درباره networkshow بی نصیب نگذارید.

امید است تا وب سایتی جامع و کامل در زمینه شبکه با همکاری بازدیدکنندگان عزیز و کسب تجربه از اساتید بزرگ طراحی و اجرا شود.

تیزر معرفی وب سایت نتورک شو-networkshow

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =