سوئیچ های HP

سوئیچ های HP

سوئیچ های HP

سوئیچ های HP

در ادامه مقالات نتورک شو در خدمت شما هستیم با سوئیچ های HP. جهت مشاهده مقاله قبلی به overlay networks چیست ؟ مراجعه نمایید.

سوئیچ های HP:

در ذهن بیشتر افراد  ، HP با سرورها و استوریج هایش شناخته می شود. ولی این شرکت بزرگ و قدرتمند در صنعت کامپیوتر، سوئیچ ها و روترهای پرقدرتی را نیز تولید می کند که در شبکه های کوچک ، متوسط و بزرگ به کار گرفته می شوند.

سوئیچ های HP انعطاف پذیری زیادی دارند و این اجازه را به کمپانی ها می دهند که شبکه هایی با نیازهای امروز و فردا بسازند. سوئیچ ها و روترهای HP در چندین سری تولید شده است که در اینجا به صورت خلاصه به ذکر آن ها می پردازیم:

سوئیچ سری V:

این سری بر اساس value-conscious تولید شده است و برای محیط های کوچک سازمانی و شبکه های کوچک که نیاز به سادگی در طراحی دارند مناسب است.

به اصطلاح این سری برای شبکه ها و سازمان های small business  مناسب است .

سوئیچ سری E:

سری مذکور برای کمپانی های کوچک و متوسط تولید شده است که نیازمند تکنولوژی های مقرون به صرفه هستند و برخی از آنها در چشم انداز خود به تکنولوژی های پیچیده تر نیاز پیدا می کنند.

لذا این سری از دستگاه های HP برای شبکه هایی از این دست مناسب هستند. در اصطلاح برای شبکه های small to mid range مناسب است .

سوئیچ سری A:

برای مشتریان و کاربران شبکه های بزرگ و بسیار پیچیده طراحی شده است که نیازمند تکنولوژی های پیشرفته در زیرساخت فناوری اطلاعات خود هستند و مزایای این دسته از دستگاه ها برای آنها مدنظر قرار گرفته است.

سری A اغلب به عنوان هسته یا core  شبکه مورد استفاده قرار می گیرد .

سوئیچ سری S:

برای راهکارهای امنیتی و جلوگیری از بسیاری از تهدیدات امنیتی بر علیه تداوم عملکرد شبکه ، ساخته شده است. این سری از دستگاه ها به عنوان راهکارهای TippingPoint security شناخته می شوند .

1 پاسخ

تعقیب

  1. […] Virtual Connect و Flex Adapter چیست ؟ جهت مشاهده مقااله قبلی به سوئیچ های HP مراجعه […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 1 =